Kontakt oss

Administrasjon og drift

Heftingsdalen avfallsmottak - Hovedanlegget
Tlf: 37 05 88 00
E-post: kundesenter@agderrenovasjon.no
Post og besøksadresse: Dalenveien 347, 4849 Arendal
Tlf Gjenbruksbutikken: 40 00 65 74

Østerhus avfallsmottak
Tlf: 37 09 19 21
E-post: grimstad@agderrenovasjon.no
Besøksadresse: Bjønneveien 17, 4879 Grimstad

NavnStillingTelefonE-post
Anita Aanonsen JernquistDaglig leder97640211anita@agderrenovasjon.no
Kjetil ØygardenDriftsleder90848698kjetil@agderrenovasjon.no
Eirik KristiansenØkonomisjef90788965eirik@agderrenovasjon.no
Oddvar SomdalIT-leder48892760oddvar.somdal@agderrenovasjon.no
Hilde HvoslefAvdelingsleder - Husholdning97555768hilde@agderrenovasjon.no
Hege T. LangerødKundekonsulent - Husholdning90793860hege@agderrenovasjon.no
Berit F. HaugereidKundekonsulent - Slam99355836berit@agderrenovasjon.no
Siri HegerlundRegnskap46931255
siri@agderrenovasjon.no
Jørgen HurvedalArbeidsleder anlegg97555775jorgen@agderrenovasjon.no
Øystein SteaArbeidsleder mottak
stea@agderrenovasjon.no
Seb CatoFormann Østerhus avfallsmottak97639755seb@agderrenovasjon.no

Ledige stillinger

Alle ledige stillinger utlyses via bemanningsbyrå. Åpne søknader som sendes til oss besvares ikke og disse blir ikke hensyntatt når stillinger utlyses.


Fant du det du lette etter?

Følg oss

Følg oss på sosiale medier:

Facebook
Instagram
Blogg

Åpningstider

Heftingsdalen, Østerhus
og Gjenbruksbutikken
Man, tors 07:30-19:00
Tirs, ons 07:30-17:00
Fre 07:30-15:30

Kontakt oss

Agder Renovasjon IKS
Dalenveien 347, 4849 Arendal.

Tlf: 37 05 88 00
man-fre 08:00-15:30
Send oss en E-post