Kontakt oss

Administrasjon og drift

Heftingsdalen avfallsmottak - Hovedanlegget
Tlf: 37 05 88 00
E-post: kundesenter@agderrenovasjon.no
Post og besøksadresse: Dalenveien 347, 4849 Arendal
Tlf Gjenbruksbutikken: 37 05 88 05

Østerhus avfallsmottak
Tlf: 37 09 19 21
E-post: grimstad@agderrenovasjon.no
Besøksadresse: Bjønneveien 17, 4879 Grimstad

NavnStillingTelefonE-post
Anita Aanonsen JernquistDaglig leder37058810anita@agderrenovasjon.no
Kjetil ØygardenDriftsleder37058814kjetil@agderrenovasjon.no
Eirik KristiansenØkonomisjef37058806eirik@agderrenovasjon.no
Oddvar SomdalIT-leder37058800oddvar.somdal@agderrenovasjon.no
Hilde HvoslefAvdelingsleder - Husholdning37058808hilde@agderrenovasjon.no
Hege T. LangerødKundekonsulent - Husholdning37097757hege@agderrenovasjon.no
Berit F. HaugereidKundekonsulent - Slam37097759berit@agderrenovasjon.no
Siri HegerlundRegnskap37097755siri@agderrenovasjon.no
Jørgen HurvedalArbeidsleder anlegg97555775jorgen@agderrenovasjon.no
Øystein SteaArbeidsleder mottak37058802stea@agderrenovasjon.no
Seb CatoFormann Østerhus avfallsmottak97639755seb@adgerrenovasjon.no

Fant du det du lette etter?

Følg oss

Følg oss på sosiale medier:

Facebook
Instagram
Blogg

Åpningstider

Heftingsdalen, Østerhus
og Gjenbruksbutikken
Man, tors 07:30-19:00
Tirs, ons, fre 07:30-15:30

Kontakt oss

Agder Renovasjon IKS
Dalenveien 347, 4849 Arendal.

Tlf: 37 05 88 00
man-fre 08:00-15:30
Send oss en E-post